Rozlosování soutěže mužů

Již je známo rozlosování zápasů A týmu.

Základní část proběhne tříkolově, nadstavbovou část bude hrát sedm účastníků, v této sezóně tedy všechny přihlášené týmy. Série budou hrané na dva vítězné zápasy. 

1. kolo   so. 19.  9.  17:00      HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P      Rosice

2. kolo.  so. 26.  9.  13:30      HC Zastávka -  HC Skuteč                          Rosice

3. kolo         3.10.                                 VOLNO

4. kolo   so. 10.10. 17:00       HC Zastávka -  SK Telč                               Rosice

5. kolo   so. 17.10   16:15      HHK Vel. Meziříčí „B“- HC Zastávka       Vel. Meziříčí

6. kolo   so. 24.10.  17:00      HC Zastávka – TJ Náměšť n/0                  Rosice

7. kolo   so. 31.10.  17:00      HC Zastávka – HC Ledeč n/S                    Rosice

8. kolo   so.    7.11.  17:00     BK Zubři Bystřice n/P – HC Zastávka     Bystřice n(/P

9. kolo   ne. 14.11.  17:00      HC Skuteč – HC Zastávka                         Skuteč

10. kolo         17.11.    st.svátek           VOLNO

11. kolo  so.  21.11.  17:00       SK Telč – HC Zastávka                               Telč

12. kolo  so.  28.11.  13:30      HC Zastávka – HHK Vel.Meziříčí „B“      Rosice

13. kolo  so.    5.12.   17:00      TJ Náměšť n/O – HC Zastávka                Náměšť n/O

14. kolo  ne.  13.12.  17:00      HC Ledeč n/S – HC Zastávka                   Ledeč n/S

15. kolo  so.  19:12.   17:00      HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P    Rosice

16. kolo  so.     9.1.                     HC Zastávka – HC Skuteč                        Rosice

17. kolo          16.1.                                  VOLNO

18. kolo  so.  23. 1.                     HC Zastávka – SK Telč                             Rosice   

19. kolo  so.  30. 1.                     HHK Vel. Meziříčí „B“ – HC Zastávka   Vel.Meziříčí

20. kolo  so.    6. 2.   17:00       HC Zastávka – TJ Náměšť n/O                Rosice

21. kolo  ne. 14. 2.   17:00       HC Ledeč n/S – HC Zastávka                   Ledeč n/S

1. kolo so. 19. 9. 17:00 HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P Rosice
 
2.kolo. so. 26. 9. 13:30 HC Zastávka - HC Skuteč Rosice
 
3.kolo 3.10. VOLNO
 
4.kolo so. 10.10. 17:00 HC Zastávka - SK Telč Rosice
 
5.kolo ne. 18.10 HHK Vel. Meziříčí „B“- HC Zastávka Vel. Meziříčí
 
6.kolo so. 24.10. 17:00 HC Zastávka – TJ Náměšť n/0 Rosice
 
7.kolo so. 31.10. 17:00 HC Zastávka – HC Ledeč n/S Rosice
 
8.kolo so. 7.11. 17:00 BK Zubři Bystřice n/P – HC Zastávka Bystřice n(/P
 
9.kolo ne. 14.11. 17:00 HC Skuteč – HC Zastávka Skuteč
 
10.kolo 17.11. st.svátek VOLNO
 
11.kolo so. 21.11. SK Telč – HC Zastávka Telč
 
12.kolo so. 28.11. 13:30 HC Zastávka – HHK Vel.Meziříčí „B“ Rosice
 
13.kolo so. 5.12. 17:00 TJ Náměšť n/O – HC Zastávka Náměšť n/O
 
14.kolo ne. 13.12. 17:00 HC Ledeč n/S – HC Zastávka Ledeč n/S
 
15.kolo so. 19:12. 17:00 HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P Rosice
 
16.kolo so. 9.1. HC Zastávka – HC Skuteč Rosice
 
17.kolo 16.1. VOLNO
 
18.kolo so. 23. 1. HC Zastávka – SK Telč Rosice
 
19.kolo so. 30. 1. HHK Vel. Meziříčí „B“ – HC Zastávka Vel.Meziříčí
 
20.kolo so. 6. 2. 17:00 HC Zastávka – TJ Náměšť n/O Rosice
 
21.kolo ne. 14. 2. 17:00 HC Ledeč n/S – HC Zastávka Ledeč n/S