V novém roce výhra

05.01.2020 10:45

HC Zastávka  -  HC Spartak Velká Bíteš „B“  5:3 (4:1,1:1,0:1)

Branky HC: Roubal , Bednář (Stromecký), Bednář (Šedý), Lesonický (Šedý,Provaz), Bednář (Švestka,Šedý)

Branky HC Spartak: Budín, Odvářka (Nič, Fischer O.), Budín

Vyloučení: 4:3, využití: 0:1

rozhodčí: Suchý,Augusta,Šťastná

hráno na ZS v Rosicích, diváků 40

Domácí začali náporem a v 5.minutě po dvou brankách Bednáře a jedné Roubala vedli 3:0. Hosté se pak vzpamatovali a po individuální akci Budína snížili na3:1. Domácí , ale Lesonickým do konce třetiny zvýšili na 4:1. A podstatě rozhodli o osudu utkání. Ve druhé třetině hosté využili přesilovou hru a Odvářka snížili na 4:2. Domácí odpověděli znovu Bednářem, který završil hattrick a upravil na 5:2. To byl stav po druhé třetině. Třetí třetina se už v podstatě jen dohrávala. Domácí měli mírnou převahu,ale žádnou ze svých šancí nevyužili. Hosté se snažili a výsledkem bylo snížení v 55.minutě z hole Budína, který svou sólovou akci zakončil blafákem a stanovil tak konečný výsledek na 5:3.

Sestavy:

HC: Ševčík - Fišer,Fiala – Vyhnalík,Švestka – Lučivňák,Kousal - Šedý,Lesonický,Bednář – Provaz,Stromecký,Jelínek – Roubal,Sedláček

Spartak: Loukota - Dvořák,Rozmahel – Odvářka,Nič – Fischer T.,Frantl - Poledna,Podborský,Urbánek – Budín,FischerO.,Dočkal – Škoda,Zelinka