HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou 3 : 6 (1:2, 1:1, 1:3)

Br. Fišer (Šedý), Fišer (Jelínek), Jelínek (Koblížek, Lesonický) – Kohút (Špaček,Pálka), Toth (Sklenář), Kohút (Strnad, Krčál), Kejda (Fiala, Pálka), Bednář (Ošmera), Sázavský (Sklenář, Toth)

Vyl. 7:7 navíc ts (N) neproměněno

Využ. 1:2

Rozh. Sibera, Erat, Horký

Div.8o

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté díky lepší koncovce a výbornému Májovi v brance. Vedení se sice ujali v přesilovce domácí. Ale hosté taky v přesilovce vyrovnali a jelikož do konce první třetiny proměnili ještě jednu šanci ,vedli po první třetině 1:2. Ve druhé třetině se hrálo nahoru dolů a obě mužstva proměnili po jedné své šanci, a tak po dvou třetinách byl stav 2:3. Za zmínku stojí ještě neproměněná přesilovka 5:3 domácích. Třetí třetina začala náporem domácích, ale pak přišlo jejich dvojnásobné vyloučení. Hosté svou šanci využili a proměněnou přesilovkou 5 na 3 odskočili na 2:4. Pak ještě dvěma brankami po sobě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Domácí už stačili jen snížít na konečných 3:6.