Šedého zápas

03.03.2019 19:57

HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P.  6:2 (2:2,4:0,0:0)

Branky HC: Šedý 5, Mikule,  asistence:  Bednář 2, Burian 2, Stromecký 2, Kozárek, Jelínek, Gejdoš, Provaz

Branky BK: Zítka, Musil, asistence: Peňaz, Jakeš

Vyloučení: 4:5 navíc Tomášek (B) 10min.(OT), využití: 1:0,

Rozhodčí: Sibera, Mareček, Havelka

Hráno na ZS Rosice, diváků 40

V první třetině utkání se jako první prosadili domácí a Šedý otevřel skóre. Minutu na to hosté Zítkou vyrovnali a za další dvě minuty šli dokonce do vedení. Branku vstřelil Musil. Domácí vyrovnali Mikulem v 15min. Do konce třetiny už branka nepadla a tak skočila první třetina smírně 2:2.

Ve druhé třetině byli domácí lepším celkem a hlavně měli ve svém středu Šedého, který čtyřmi brankami v této třetině rozhodl utkání. Stav po dvou třetinách byl hlavně jeho zásluhou 6:2.

Ve třetí třetině se hosté snažili něco s výsledkem udělat, ale proti byl Vybíral v brance domácích. A když se ani domácí neprosadili, branka ve třetí třetině nepadla. Utkání tak skončilo vítězstvím domácích 6:2.