Poslední zápas - bez bodů

01.03.2020 17:55

HC Zastávka  -  SK Telč     2:7  (0:3,2:2,0:2)

Branky HC: Fiala (Lesonický), Fišer

Branky SK: Šťastný (Prášek), Sokolík (Prášek,Havlík), Šťastný, Bína (Tušer), Kotrba (Šťastný,Šalanda), Kret (Lander), Kret (Berka,Sokolík)

Vyloučení: 5:3 navíc Berka (T) 10 min.OT, využití: 1:0 , osl.: 1:0,

Rozhodčí:  Balcar, Fiksa, Kašpar

Hráno na ZS v Rosicích, diváků  70

V utkání začali domácí aktivně, ale když žádnou ze svých šanci neproměnili, převzali iniciativu hosté a Šťastným v 9 minutě otevřeli skóre. Ve 12 minutě přidal další branku Sokolík 0:2. V závěru třetiny dal svou druhou branku Šťastný a stanovil skóre po první třetině na 0:3.

Ve druhé třetině se domácí snažili s výsledkem něco udělat. Podařilo se jim snížit Fialou na 1:3 a to dokonce když hosté hráli přesilovku 5 na 3. Pět minut před koncem druhé třetiny vstřelili Fišerem kontaktní branku na 2:3 a zdálo se, že se domácí vrátili do zápasu, ale hosté jejich snahu hned Bínou, utnuli a bylo 2:4. A když v závěru třetiny Kotrbou využili přesilovku na 2:5, rozhodli tím vlastně o osudu zápasu.

Ve třetí třetině hosté navýšili své vedení o další dvě branky. Obě vstřelil Kret a upravil tak na konečných 2:7.

Sestavy:

Vybíral (Ševčík) - Fišer,Fiala – Vyhnalík,Švestka – Lučivňák, Burian - Šedý,Lesonický,Svoboda – Jambor,Stromecký,Provaz – Sedláček

Ležák - Prokop,Šťastný – Theimer,Tišer – Havlík - Sokolík,Šalanda,Kotrba – Kret,Bína,Lander – Chvátal,Prášek,Berka