Porážka áčka s HC Skuteč

28.09.2020 11:44

HC Zastávka – HC Skuteč  2:4  (1:1,0:0,1:3)

Branky: Burian (Jelínek), Roubal (Jelínek) -  Vágner (Kusý L.), Kulhánek (Zoulík, Felcman), Kusý L. (Dostál, Solnička), Dostál (Felcman)
Vyloučení: 6:3, využití 0:1, diváků 30,
Rozhodčí: Sobotka, Kouba, Šťastná
Sestavy:
HC Zastávka
Ševčík - Fiala, Fišer, Burian, Švestka, Lučivňák, Dvořák - Šedý, Roubal, Bednář, Jambor, Kozárek, Mráz, Jelínek, Stromecký, Mikule, Lesonický, Jedlička
HC Skuteč
Dosoudil - Škop, Síla, Felcman, Netolický - Barták, Kulhánek, Zoulík, Kusý J., Kusý L., Janoušek, Dostál, Vágner, Solnička, Kmoníček

Po opatrném začátku se v 8 min. hosté ujali vedení 0:1 zásluhou Vágnera, který zužitkoval nahrávku Lubomíra Kusého. Domácí vyrovnali na 1:1 v 17 min. brankou Buriana. Asistenci si připsal Jelínek a tím byl střelecký účet první třetiny uzavřen.

Druhá třetina i přes několik šancí na obou stranách branku nepřinesla  a tak zůstal stav po dvou třetinách nerozhodný 1:1.

Od začátku třetí třetině bylo jasné, že kdo dá branku bude mít vykročeno za vítězstvím. Rozuzlení přišlo až v úplném závěru. V 56 min. byl vyloučen hostující Kulhánek. Domácí přesilovku nevyužili, ba naopak. V jejím závěru se nechal za sekání zbytečně vyloučit domácí Kozárek a výhoda přesilovky přešla na stranu hostů, a ti jí nepohrdli. L. Kusý po spolupráci s Dostálem a Solničkou přesilovku využili a hosté se ujali v 58 min.vedení 2:3. Domácí se ještě snažili o vyrovnání, odvolali brankáře, ale hosté gólem Dostála do prázdné branky potvrdili své vítězství 2:4, asistenci si připsal Felcman.