Poprvé - Týden hokeje

23.09.2018 07:58

V sobotu 22. 9. 2018 od 9:15 se v rámci Týdne hokeje uskutečnila náborová akce na zimním stadionu v Rosicích. Akce přilákala 14 zájemců o krásný sport, kterým lední hokej bezesporu je.  Při vstupu na zimní stadion čekala účastníky registrace, kde po vyplnění potřebných formalit byly dětem vydány drobné dárky, součásti mimo jiné byl reprezentační dres. Rodiče s dětmi se následně přesunuly do kabiny, kde měl Vladimír Kozárek připravenou krátkou prezentaci našeho klubu a hokeje jako takového. Následoval program na ledě, kde děti, dle dovedností, byly rozděleny do skupinek. Pod vedením zkušených trenéru si mohli děti vyzkoušet, na jednotlivých stanovištích, různé formy her, střelu na branku, základy bruslení aj. Současně v jedné třetině ledu probíhal pod vedením trenéra Petra Coufala ukázkový trénink přípravky s představením minihokeje. Na konci hodinového programu na ledě proběhlo závěrečné společné focení. Dle spokojených výrazů ve tváří dětí a pochval od rodičů hodnotíme tuto akci velice pozitivně. HC Zastávka pořádala ve spolupráci ČSLH Týden hokeje poprvé a věříme, že další ročníky přilákají stejný ne-li vyšší počet účastníků, na které se budeme těšit.