HC veze 3 body z Bystřice

13.11.2017 08:06

BK Zubři Bystřice n. P.   - HC Zastávka 2 : 5 (0:4, 2:0, 0:1)

branky BK:  Jan, Peňáz, asistence Mráz, Čejka, Šimon

branky HC: Stromecký, Barák, Fiala, Matal, Bednář, asistence Vyhnalík 2, Stromecký, Mikule, Koblížek, Barák, Kozárek,

vyloučení 5:9, využití 1:1,

rozhodčí Mejzlík, 150 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Domácí, posilněni vítězstvím na ledě silné Náměště, chtěli potvrdit body doma proti houževnaté a bojovné a velice kvalitní Zastávce. Ovšem začátek byl pro domácí přímo hororový. První minuta 0:1, hosté byli všude ne o krok, ale o dva dřív, domácí vůbec nestíhali a jakoby je zápas nebavil, což se projevilo i na skóre. Pak přišla tragická dvouminutovka od 13. do 15. minuty a skóre 0:4 a střídaní brankáře Dingy, ale nutno říct že za góly nemohl. Domácí absolutně nechytili začátek utkání a Zastávka byla jediným mužstvem na ploše. Po první třetině proběhla v kabině Zubrů bouřka a následoval zlepšený výkon domácích, kdy snížil v přesilovce bombou Jan a ve 30. minutě dal naději na obrat Zubrům Peňáz. Potom přišla spousta šancí, z nichž především akce domácího kapitána Ludvíka si přímo žádala gól, ale sít za výborným brankářem hostů Vybíralem se nerozvlnila. Poté ještě měli domácí přesilovku 5 na 3, ale bez úspěchu. Druhá třetina dala domácím naději na obrat, ale ten se ve 3. třetině už nekonal a hosté si výsledek zkušeně pohlídali a zaslouženě si odvezli tři body do tabulky.