HC Zastávka  -  HHK Velké Meziříčí „B“   4:3 (2:3,1:0,1:0)

Br.: Provaz (Bednář), Svoboda (Lesonický,Šedý), Lučivňák (Stromecký), Burian (Šedý) – Štěpánek (Tichý,Pokorný), Vrána (Tůma),Kudláček (Smejkal,Střecha)

Vyl.:4:4, bez využití, div. 35

Rozh.: Fiksa, Balcar, Berger

V první třetině se ujali vedení zásluhou Provaze po nahrávce od Bednáře domácí. V páté minutě vyrovnal Štěpánek, kterého domácí zapomněli samotného před svou brankou. Asistenci si připsali Tichý a Pokorný. Domácí se prosadili v osmé minutě Svobodou po akci Lesonického se Šedým 2:1. Hosté ve dvanácté minutě vyrovnali Vránou po přihrávce Tůmy na 2:2. A v sedmnácté minutě otočil stav utkání Kudláček na 2:3. Asistence Smejkal a Střecha. Třetina tak skončila 2:3 pro hosty. Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná. Prosadil se jen domácí Lučivňák po náhravce od Stromeckého vyrovnal na 3:3.Takový byl stav po dvou třetinách. Ve třetí třetině se hned v první minutě trefil Burian po nahrávce Šedého 4:3. Nikdo  v té chvíli netušil,že to bude vítězná branka. Ve zbytku zápasu vynikali oba brankáři a další branka už nepadla. Hosté to v závěru zkoušeli s hrou bez brankáře umocněnou o přesilovou hrou, ale na skóre se už nic nezměnilo.