Domácí výhra

10.11.2019 10:35
HC Zastávka - SK Telč  5 : 4 (1:1, 2:2, 2:1)

branky HC: Lesonický (Fiala), Lučivňák (Jelínek,Švestka), Jambor (trestné střílení), Jelínek, Jambor (Šedý)

branky SK: Sokolík (Berka), Sokolík (Berka,Kret), Šalanda (Prášek), Šťastný

Vyloučení: 8:8 navíc TS (domácí proměněno),využ:1:0,

Rozhodčí: Sibera-Tichý, Erat

hráno na ZS v Rosicích, diváků 35

V utkání 6.kola přivítali domácí hráče Telče. Ve vyrovnaném zápase se ujali vedení domácí, když využili přesilovou hru. Autorem branky byl Lesonický, který tečoval Fialovu střelu. Hosté pak přidali a výsledkem bylo vyrovnání z hole Sokolíka po přihrávce Berky. Do konce první třetiny měli navrch oba brankáři a tak další branka nepadla.

Druhou třetinu začali hosté náporem, ale domácí i díky vybornému Vybiralovi v brance, odolávali. Skóre se měnilo až v 31.minutě, kdy se prosadil opět kapitán hostů Sokolík a dostal hosty do vedení 1:2. Asistovali mu Berka a Kret. Pak zvýšili svou aktivitu domácí a výsledkem bylo vyrovnání z hole Lučivňáka po spolupráci z Jelínkem a Švestkou 2:2. Za necelou minutu byl při úniku faulován Jambor a sám pak proměnil nařízené trestné střílení 3:2. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou a diváci se nenudili. 13 sekund před koncem druhé třetiny se šťastně s pomoci teče domácího Fišera trefil Šalanda po přihrávce Práška a vyrovnal na 3:3. Tak také skončila druhá třetina.

Ve třetí třetině začali lépe domácí a po brankách Jelínka a Jambora, kterému asistoval Šedý se ujali vedení 5:3. Hosté Šťastným snížili osm minut před a zadělali na drama. Přes několk šanci na obou stranách a závěrečnou power play hostů se už ale skóre nezměnilo.