Domácí výhra na HHK

10.02.2019 13:02

HC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“  6:4 (2:1,1:0,3:3)

Branky HC: Lesonický 2, Šedý, Fišer, Bednář, Mikule  as. Šedý, Fiala, Stromecký a Bednář po 2, Lesonický, Provaz, Mikule a Kliner

Branky HHK: Chlubna, Štěpánek, Barák, Martinec  as. Štěpánek a Martinec po 2, Bernát, Chlubna, Buďa a Barák

Vyloučení: 3:6 navíc Buďa a Chlubna 10min.(OT) bez využití, oslabení: 1:0

Rozhodčí:  Suchý, Mareček, Kouba

Hráno na ZS Rosice, diváků: 30

Ve vyrovnané první třetině se do vedení dostali zásluhou Chlubny hosté. Domácí přidali a výsledkem bylo vyrovnání z hole Šedého. Účet první třetiny uzavřel a to dokonce ve vlastním oslabení domácí Fišer, bylo to 2:1. Ve druhé třetině měli více ze hry domácí a Lesonickým zvýšili na 3:1. To byl stav po dvou třetinách. Ve třetí třetině snížil hned v první minutě hostující Štěpánek na 3:2 a tím vrátil hosty na dostřel. Hrál se rychlý hokej se šancemi na obou stranách, ale brankáři byli oporami. V 54 min. domácí během minuty překonali dvakrát hostujícího Štourače. Nejprve Lesonický a pak Bednář upravili na 5:2. Zdálo se být rozhodnuto, ale hosté to nevzdali a Barákem snížili na 5:3. V poslední minutě odvolali brankáře a Martinec jim vrátil naději, 5:4. Než se však mohli nadechnout k závěrečnému náporu ujel domácí Stromecký a po kombinaci s Bednářem rozhodl toto utkání Mikule, který překonal hostujícího brankáře a upravil na konečných 6:4.