HC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“ 7:2 (1:0,3:1,3:1)

branky HC: Šedý (Lesonický), Šedý (Barák,Lesonický), Lesonický (Kliner,Barák),

branky HHK: Vrána (Chlubna), Chlubna (Smejkal)

vyloučení: 3:8 navíc ( 2x5+OK aTH) Šedý (Z), využití: 2:0, oslabení: 1:0

rozhodčí:  Sibera – Sobotka, Marek

hráno na ZS Rosice, diváků 30

Ve vyrovnané první třetině měli možnost otevřít skóre hosté. Ale obě po sobě jdoucí přesilovky nevyužili. Pak měli výhodu jednoho hráče navíc domácí a po příhrávce Lesonického ji využil Šedý. Ve zbytku první třetiny měli navrch oba brankáři a tak byl stav po první třetině 1:0. Ve druhé třetině narůstala převaha a skóre ve prospěch domácích. Za stavu 3:0 sice hosté snížili, ale domácí brankou Zvolánka zase odskočili na rozdíl tří branek na 4:1 a to byl stav po dvou třetinách. Za zmínku stojí události v poslední minutě, kdy si arbitři vzpomněli pro koho se vůbec hokej hraje. Po séríi tvrdých zákroku hostů vyloučili domácího hráče za údajny faul kolenem na 5+OK. Při odchodu do kabin si hráč slovně ulevil k hráčské lavici hostů a vyfasoval 5+TH. Třetí třetina začala tedy desetiminutovou přesilovkou hostů,ale Ti nic nevymysleli a tak domácí trestali. Dokonce ve vlastním oslabení udeřili Lesonickým po nahrávce Baráka. Při rovnvážném poctu hráčů přidali ještě dvě branky. Poslední slovo měli hosté,kteří snížili na konečných 7:2.

Sestava HC: Vybíral (Zvolánek J.) -  Fišer, Fiala – Vyhnalík, Kliner – Burian, Soběský - Barák, Lesonický, Šedý(Gejdoš) – Zvolánek L., Stromecký, Jelínek – Bednář, Kozárek, Koblížek