Doma jsme nezaváhali

16.12.2018 20:56

HC Zastávka – HC Spartak Velká Bíteš „B“  7 : 0 (3:0,3:0,1:0)

Branky HC: Šedý a Bednář po 2, Provaz, Jambor, Gejdoš,  asistence: Stromecký 2, Lesonický, Šedý, Provaz, Soběský, Jambor, Fišer, Fiala.

Vyloučení: 4:6, využití 2:0

Rozhodčí: Sobotka, Erat, Pekárek

Hráno na ZS v Rosicích, diváků: 20

Domácí se ujali vedení v 7.minutě brankou Provaze po přihrávkách Lesonického a Šedého. V 15. minutě vstřelil druhou branku domácích Jambor, když přebruslil hostujícího obránce a zavěsil. V čase 19:59 se podařilo využít přesilovku Šedému (asistence Provaz a Stromecký) a tím uzavřít skóre na 3:0 po první třetině.

Ve třetí minutě druhé třetiny zvýšil Bednář  na 4:0 a hosté vystřídali brankáře. Domácí pokračovali v nátlakové hře a do konce třetiny přidali ještě dvě branky. Střelci byli Gejdoš (asistence Soběský) a Bednář (asistence Stromecký a Jambor), a tak byl stav po dvou třetinách 6:0.

Třetí třetina se už v dohrávala. Domácí se ještě jednou prosadili, když využili Šedým přesilovku, který po kombinaci s Fišerem a Fialou upravil na konečných 7:0. Hosté se sice snažili vymazat nulu domácimu Ševčíkovi, ale ten jim to svým vynikajícím výkonem nedovolil.

Sestavy: HC: Ševčík  - Fišer, Fiala-Vyhnalík,Kliner-Burian, Soběský - Provaz,Lesonický,Šedý-Švestka,Stromecký,Jambor-Gejdoš,Bednář

HC Spartak: Chadim(od23.min.Loukota)-Rozmahel,Odvářka-Fischer T.,Komínek M.  Komínek D.,Urbánek T.,Budín –Fischer O.,Škoda,Zelinka – Urbánek O.