HC Zastávka  -  HHK Velké Meziříčí „B“  8:3 (2:0,4:1,2:2)

Sestavy:
HC: Vybíral (Řoutil) - Fišer, Fiala – Vyhnalík, Barák – Soběský . Mikule, Stromecký, Provaz – Brekke, Lesonický, Jelínek – Gejdoš, Kozárek, Bednář
HHK: Svoboda  (od32 min. Šeba) . Bradáč, Peterka – Burian, Buďa – Kučera . Tichý, Štěpánek, Chlubna – Smejkal, Šoukal, Vrána –Barák, Frúhauf, Malec

Branky HC: Vyhnalík (Bednář), Provaz, Provaz (Mikule,Stromecký), Provaz (Stromecký,Mikule), Brekke (Vyhnalík), Jelínek (Lesonický), Mikule (Provaz,Stromecký), Jelínek (Brekke)

Branky HHK  -  Štěpánek (Buďa), Frúhauf (Burian),Kučera (Štěpánek,Šoukal)

Vyl.:9:9 navíc Vrána (VM)10min.(OT)+10min.(OT)=(OK)Smejkal (VM)10min.(OT)

Využ.: 3:1

Osl.: 0:1

Div.: 30

Rozh.:  Horký, Marek, Mejzlík

Rozhodující zápas o třetí příčku lépe zvládli domácí hráči. Na začátku utkání hráli domácí skoro minutu 5na3. Za chvíli na to měli přesilovku hosté a to dokonce minutu a půl 5:3, ale stejně jako domácí předtím ji nevyužili. Skóre otevřel až ve třinácté minutě Vyhnalík, jehož střelu nešťastně tečoval někdo z bránicích hráčů. A když o minutu později vyrazil puk hostující Svoboda přímo na domácího Provaze, který svou šancí nepohrdl, vyhráli domácí první třetinu 2:0. Ve druhé třetině rozhodli domácí o svém vítězství. Nejdříve Provaz dvěma brankami dovršil hattrick a pak Brekke s Jelínek upravili už na 6:0. Na konci třetiny se trefil i hostující Štěpánek a tak byl stav po dvou třetinách 6:1. Třetí třetina se už jen dohrávala. Oba týmy se ještě dvakrát prosadili a utkání tak skončilo 8:3. Hráči HC Zastávky tak obhajili třetí místo.