Co víkend dal??? 6 bodů s Náměští

01.12.2019 17:45

HC Zastávka o tomto víkednu hrála s TJ Náměšť n.Osl. dva zápasy a oba se jí podařilo vyhrát.

Hrálo se v sobotu 9. kolo: TJ Náměšť nad Oslavou - HC Zastávka  5 : 7 (0:4, 4:3, 1:0)

a poté v neděli dohrávka 2. kola:

HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou 4 : 3 (1:0, 1:2, 2:1)

Br. Burian (Sedláček), Jambor,  Stromecký (Lučivňák), Šedý (Jambor)  - Kejda (Bednář P.), Sázavský (Bednář M.), Tóth (Strnad M.)

Vyl.: 4:4, využ:.1:0 ,  div.45       Rozh:.  Fiksa,Balcar,Štětina

V dohrávce 2.kola se oba soupeři utkali podruhé během víkendu. Hrál se výborný a rychlý hokej. Domácí se ujali vedení v 8.minutě kdy využili přesilovou hru. Po nahrávce Sedláčka  se střelou od modré prosadil Burian. Do konce třetiny měli mírně navrch domácí, ale nic se na stavu 1:0 nezměnilo.

Ve druhé třetině měli pro změnu navrch hosté,kteří Kejdou po příhrávce Petra Bednáře v polovině zápasu vyrovnali na 1:1. Ve 33.minutě se ujali vedení po střele Sázavského a asistenci Miroslava Bednáře 2:1. Pak přišli ke slovu domácí a Jamborem ve 39.minutě vyrovnali na 2:2 a tak i skončila druhá třetina.

Třetí třetina nabídla velké drama a výborný hokej. Nejprve ve 42:minutě se krásně trefil po přihrávce Lučivňáka Stromecký dostal domácí do vedení 3:2. Minutu na to měli hosté šanci vyrovnat. Po sražení hostujícího útočníka bylo nařízeno trestné střílení. Domácí brankář Ševčík jej ale chytil. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, brankáři ale byli lepší než střelci. Hosté se snažili vyrovnat , ale domácí odolávali. V 58.minutě byl vyloučen domácí Vyhnalík. Hosté svou přesilovku umocnili odvoláním brankáře  a ve hře 6 na 4 se jim podařilo Tóthem po nahrávce Miroslava Strnada  v čase 58:22 vyrovnat na 3:3.  Zdálo, že utkání dospěje do prodloužení, ale domácí v čase 59:59 Šedým po přihře Jambora dali rozhodující branku na 4:3

Sestavy:

Ševčík

Fiala,Fišer – Burian, Vyhnalík  - Lučivňák,Kousal

Šedý,Lesonický,Jambor -  Jelínek,Stromecký,Sedláček – Svoboda,Provaz,Bednář

Bednář V.

Růžička, Sklenář – Ošmera, Strnad M. – Strnad T., Janoušek

Kejda,Vysloužil,Jirák -  Sázavsky,Krčál, Bednář M. – Tóth,Bednář P.