3 body doma s Bystřicí

09.12.2018 18:24

HC Zastávka  -  BK Zubři Bystřice n/P.   8 : 5 (3:1,3:2,2:2)

Br.: Kozárek (Bednář), Šedý (Provaz,Lesonický), Mikule (Stromecký,Soběský), Mikule (Fiala),Gejdoš (Soběský), Šedý (Lesonický,Provaz), Lesonický (Fišer,Šedý), Jambor (Stromecký)  - Jakeš (Čejka,Jan), Šimon (Sís), Kintr (Jakeš), Jakeš (Sís), Ludvík (Kintr,Svoboda)

Vyl.: 6:5,  využ.: 1:1, osl.:2:0

Rozh.:Mezlík,Kouba,Mareček

div.: 35

Ve třetí minutě se domácí ujali vedení brankou Kozárka,který zúročil příhrávku Bednáře. Na 2:0 zvýšil v 16.minutě Šedý po spolupáci s Provazem a Lesonickým. Hosté snížili v 18min.na 2:1. Autorem byl,po přihrávkách Jana a Čejky, Jakeš. V následující přesilové hře hostů, ale ujel domácí Mikule a zavěsil pod víko Dingovy svatyně na 3:1 asistence Soběský a Stromecký. Tak skončila první třetina.

Na začátku druhé třetiny měli hosté výhodu přesilové hry 5 na 3,ale domácí, dlouhé skoro dvě a půl minuty trvající oslabení přežili bez úhony. V polovině utkání se za hosty po přihře od Síse trefil Šimon a odstartoval s tím střelecké manévry. Za necelou minutu totiž po spoluprácí s Jakešem vyrovnal Kintr. Pak  po přihrávce Fialy vrátil vedení domácím Mikule. Domácí to probudilo s chvilkové letargie a výsledkem byla páta branka, kterou vsítil Gejdoš, asistenci si připsal  Soběský. Střelecký účet druhé třetiny uzavřel v poslední minutě Šedý po akci Lesonického.

Ve třetí třetině pokračoval rychlý a pohledný hokej. Ve 43 minutě  zvýšil na 7:3 Lesonický, který dorazil střelu Fišera odraženou od zadního mantinelu. Hosté to ale nezabalil a stále se bylo na co dívat. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a diváci se nenudili. V 54 minutě se za hosty prosadil Jakeš po nahrávce od Síse. Domácí minutu na to přidali další branku na 8:4 upravil i s pomoci hostujícího obránce, Jambor . Hosté ještě v úplném závěru, 20 sek.před koncem utkání využili přesilovku a Ludvík uzavřel brankový účet tohoto zápasu na 8:5.

Sestava HC: Ševčík - Fišer, Fiala – Burian, Soběský – Kliner - Provaz, Lesonický, Šedý – Mikule, Stromecký, Jambor – Gejdoš, Kozárek, Bednář

Sestava BK: Dinga - Tomášek, Jan – Musil, Čejka - Zítka,Peňáz, Šimon – Škorpík, Ludvík, Sís – Kintr, Jakeš, Svoboda