A doma s Náměští bez bodu

20.01.2019 16:24

HC Zastávka  - TJ Náměšť nad Oslavou  2 : 7 (1:4,1:1,0:2)

Branky HC: Soběský, Lesonický,  asistence Kozárek, Gejdoš, Šedý

Branky TJ: Lainka 2, Ošmera 2, Strnad, Bauer, Sázavský,  asistence  Sázavský 2, Pálka 2, Kejda, Janoušek, Bulička, Krčál

Vyloučeni: 11:6, využití: 0:3

Rozhodčí: Suchý, Jeletz, Havelka

Diváků 85, hráno na ZS v Rosicích

Než se domácí rozkoukali, prohrávali ve druhé minutě už 0:2. V polovině první třetiny sice snížili na 1:2, ale hosté dvěma slepenými brankami odskočili na 1:4. To byl stav po první třetině. Na začátku druhé třetiny  snížili domácí na 2:4, ale hosté opět zvýšili na 2:5 a donutili domácí ke střidání brankářů. Do konce druhé třetiny se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale branka nepadla. Ve třetí třetině zkušenější hosté domácí k ničemu nepustili a sami dvěma využitymi přesilovkami upravili na konečných 2:7.

Sestavy:

HC: Vybíral (od 22min.Ševčík) – Fišer, Fiala, Kliner,Vyhnalík, Soběský, Burian – Šedý, Lesonický, Provaz, Jambor,Strpmecký, Švestka, Bednář,Kozárek,Gejdoš

TJ: Bednář – Bulička, Strnad M., Pálka, Strnad T., Špaček, Ošmera – Kejda, Jirák, Krčál, Sklenář, Sázavský, Janoušek, Lainka,Bauer