Mládež

Vyzkoušej hokej a školička bruslení

Školičku bruslení.
Kdy: v neděli 13., 20. a 27. září 9:00 – 10:00
Kde: Zimní stadion Rosice
inline), doporučeno zimní oblečení.

Pod vedením trenérů si můžete vyzkoušet jaké to je hrát hokej, naučíte se bruslit a zažijete spoustu
zábavy.

HC Zastávka se od roku 2016 stará také o výchovů malých hokejistů. Informace o jednotlivých kategoriích najdete v menu vlevo.

Náborová akce "Vyzkoušej hokej" a školička bruslení

Klub HC Zastávka pořádá nábor „vyzkoušej hokej“ do oddílu ledního hokeje a zároveň otevírá Školičku bruslení.

Kdy: v neděli 13., 20. a 27. září 9:00 – 10:00

Kde: Zimní stadion Rosice

S sebou: brusle, helmu (hokejová, lyžařská nebo cyklistická), rukavice, kdo má chrániče (hokejové, inline), doporučeno zimní oblečení.

Kontakt na trenéra: Petr Coufal  724 712 081

Pod vedením trenérů si můžete vyzkoušet, jaké to je hrát hokej, naučíte se bruslit a zažijete spoustu zábavy.

Aktuální informace, fotodokumentaci uplynulých lekcí i prostor pro Vaši zpětnou vazbu najdete na naší facebookové stránce.