Rozlosování soutěže mužů - OP Blansko 2021/2022

1.kolo so. 23.10. 17:15 ZS Rosice HC Zastávka - TJ Sokol Černá Hora

2.kolo so. 30.10 13:00 ZS Boskovice TJ Rájec-Jestřebí - HC Zastávka

3.kolo zápas odložen na so 12.2. 2022 17:00 ZS Rosice HC Zastávka - Spartak Adamov

4.kolo zápas odložen na ne 16.1. 2022 14:00 ZS Rosice HC Laviny Blansko - HC Zastávka

5.kolo zápas odložen na čt 6.1. 2022 17:45 ZS Rosice HC Zastávka - TJ Tatran Hrušky

6.kolo zápas odložen na čt 13.1. 2022 18:00 ZS Velká Bíteš HC Veverská Bítýška - HC Zastávka 

7.kolo so. 4.12. 17:00 ZS Rosice HC Zastávka - TJ Sokol Březina

8.kolo 11.12. - 12.12. (bude upřesněno) TJ Sokol Černá Hora - HC Zastávka

9.kolo so. 18.12 . 17:00 ZS Boskovice HC Zastávka - TJ Rájec–Jestřebí

10.kolo 9.1. 11:15, ZS Blansko Spartak Adamov - HC Zastávka

11.kolo so. 15. 1. 17:00 ZS Rosice HC Zastávka - HC Laviny Blansko

12.kolo ne. 23. 1. 16:30 ZS Vyškov TJ Tatran Hrušky - HC Zastávka

13.kolo so. 29. 1. 17:00 ZS Rosice HC Zastávka - HC Veverská Bítýška

14.kolo ne. 6. 2. 16:30 ZS Vyškov TJ Sokol Březina - HC Zastávka

 

Play off se bude konat v termínu od 19.2, resp. 20.2. 2022.

1. kolo so. 19. 9. 17:00 HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P Rosice
 
2.kolo. so. 26. 9. 13:30 HC Zastávka - HC Skuteč Rosice
 
3.kolo 3.10. VOLNO
 
4.kolo so. 10.10. 17:00 HC Zastávka - SK Telč Rosice
 
5.kolo ne. 18.10 HHK Vel. Meziříčí „B“- HC Zastávka Vel. Meziříčí
 
6.kolo so. 24.10. 17:00 HC Zastávka – TJ Náměšť n/0 Rosice
 
7.kolo so. 31.10. 17:00 HC Zastávka – HC Ledeč n/S Rosice
 
8.kolo so. 7.11. 17:00 BK Zubři Bystřice n/P – HC Zastávka Bystřice n(/P
 
9.kolo ne. 14.11. 17:00 HC Skuteč – HC Zastávka Skuteč
 
10.kolo 17.11. st.svátek VOLNO
 
11.kolo so. 21.11. SK Telč – HC Zastávka Telč
 
12.kolo so. 28.11. 13:30 HC Zastávka – HHK Vel.Meziříčí „B“ Rosice
 
13.kolo so. 5.12. 17:00 TJ Náměšť n/O – HC Zastávka Náměšť n/O
 
14.kolo ne. 13.12. 17:00 HC Ledeč n/S – HC Zastávka Ledeč n/S
 
15.kolo so. 19:12. 17:00 HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P Rosice
 
16.kolo so. 9.1. HC Zastávka – HC Skuteč Rosice
 
17.kolo 16.1. VOLNO
 
18.kolo so. 23. 1. HC Zastávka – SK Telč Rosice
 
19.kolo so. 30. 1. HHK Vel. Meziříčí „B“ – HC Zastávka Vel.Meziříčí
 
20.kolo so. 6. 2. 17:00 HC Zastávka – TJ Náměšť n/O Rosice
 
21.kolo ne. 14. 2. 17:00 HC Ledeč n/S – HC Zastávka Ledeč n/S